Tabela velikosti - FACTCOOL

Tabela velikosti

Velikosti na strani so uvedene po UK- Britanskem označenju.


Velikosti moških oblačil

Mednarodne

Prsni koš (palci)

Prsni koš (cm)

Pas (palci)

Pas (cm)

XS (Extra Small)348628-3071-76
S (Small)369130-3276-81
M (Medium)38-4097-10232-3481-86
L (Large)42-44107-11234-3686-92
XL (Extra Large)46-48117-12236-3892-97
2XL (XX Large)50-52127-13238-4097-102
3XL (XXX Large)54-56137-14240-42102-107
4XL (XXXX Large)58-60147-15242-44107-112

Velikosti moške obutve po blagovni znamki
Britanska velikostVelikosti USAEuropska velikostAdidasNikePumaConverse
5.5638 2/338 2/33938 1/238
66.539 1/339 1/3403939
6.57404040 1/24039 1/2
77.540 2/340 2/34140 1/240
7.5841 1/341 1/3424141
88.5424242 1/24241 1/2
8.5942 2/342 2/34342 1/242
99.543 1/343 1/3444342 1/2
9.510444444 1/24443
1010.544 2/344 2/34544 1/244
10.51145 1/345 1/345 1/24544 1/2
11124646464645
11.512.546 2/346 2/34746 1/246
121347 1/347 1/347 1/24746 1/2
12.513.5484848--
131448 1/348 1/348 1/248 1/248
13.514.549 1/349 1/34949-
1415505049 1/249 1/2-
1516--50 1/251-
 
Velikosti ženskih oblačil
UKMednarodneGrudni koš (palci)Grudni koš (cm)Pas (palci)Pas (cm)Boki (palci)Boki (cm)
62XS (XX Small) 307622563281
8XS (Extra Small) 328124613486
10S (Small)348625643589
12M (Medium)369127693794
14L (Large)389729743999
16XL (Extra Large)40102317940104
182XL (XX Large)42107338443109
203XL (XXX Large)44112358945114
224XL (XXXX Large) 46117379447119
 
Velikosti ženske obutve po blagovni znamki
Britanske velikostiVelikosti USAEuropske velikostiAdidasNikePumaConverse
2.553535353534 1/2
35.535 1/235 1/23635 1/235
3.56363636 1/23636
46.536 2/336 2/337 1/23736 1/2
4.5737 1/337 1/33837 1/237
57.5383838 1/23837 1/2
5.5838 2/338 2/33938 1/238
68.539 1/339 1/3403939
6.59404040 1/24039 1/2
79.540 2/340 2/34140 1/240
7.51041 1/341 1/3424141
810.5424242 1/24241 1/2
8.51142 2/342 2/34342 1/242
911.543 1/343 1/3444342 1/2
9.512444444 1/24443
 
Velikosti oblačil za otroke in dojenčke
Britanska velikost za fantovStarost fantaBritanska velikost za punceStarost punce
XXSB5-6 letXXSG5-6 let
XSB6-7 letXSG6-7 let
SB7-8 letSG7-8 let
MB9-10 letMG9-10 let
LB11-12 letLG11-12 let
XLB13 letXLG13 let

f
Izdelek je dodan v košarico